دیدار هیئت‌مدیره موسسه حامیان حیات پاک اشکذر با فرماندار اشکذر

اعضای هیئت‌مدیره موسسه حامیان حیات پاک اشکذر با فرماندار اشکذر دیدار کردند.

محمدعلی شاه­حسینی فرماندار اشکذر ثبت این موسسه ارزشمند را تبریک گفت و تاکید کرد: امروز مشکل اول و آخر استان یزد مسئله آب است و باید استفاده مناسب از منابع داشته باشیم.

وی به ارائه گزارش مختصری از پیگیری‌ها و برخوردهای قانونی با واحدهای فولادی آلاینده شهرک فولاد پرداخت و گفت: از ۱۲ واحد فولادی مستقر در این شهرک ۵ واحد به فیلتر و استانداردهای زیست‌محیطی مجهز شده و مابقی نیز موظف به نصب فیلتر شدند که در صورت عدم نصب فیلتر با مدیرعامل این شرکت برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار اشکذر یکی از وظایف اصلی فرمانداری را پیگیری بحث محیط‌زیست دانست و اظهار داشت: پروژه فولاد یزد یک در شهرستان اشکذر از موضوعات مهم است که مردم هم خیلی برای احداث این پرژه حساسیت دارند.

شاه حسینی اطمینان خاطر داد: که در ۴ سال گذشته هیچ مجوزی برای واحد جدید آلاینده که با استاندارد های محیط زیست هم خوانی داشته نداشته باشد نداریم.

وی در پایان خواستار برگزاری دوره های آموزشی، بازدیدها، تشکیل جلسات، دعوت از استادان و همچنین پیگیری تاسیس اداره محیط زیست شهرستان از طرف این موسسه شد و آمادگی کامل خود را برای همکاری با موسسه حامیان حیات پاک اشکذر اعلام کرد.

در ابتدای این جلسه اعضای هیئت‌مدیره موسسه، هدف از تاسیس این موسسه حقوقی را نگرانی در خصوص مسائل زیست‌محیطی شهرستان اشکذر و مشکلات موجود دانستند و خواستار همکاری مسئولان شدند.

درباره‌ی مدیرسایت

همچنین ببینید

برگزاری جشن محله من؛ محله تو در اشکذر

به گزارش روابط عمومی موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر؛ به همت موسسه حامیان حیات …

3 نظر

 1. باسلام و عرض ادب و احترام به بندگان صالح خدا و لاغیر .
  اینکه فرماندار محترم فرموده اند:
  ” پروژه فولاد یزد یک در شهرستان اشکذر از موضوعات مهم است که مردم هم خیلی برای احداث این پرژه حساسیت دارند. ”
  آری، پس بحمدالله والمنّة مسئولین گرامی شهرستان و استان خیلی خوب میدانند که مردم شریف اشکذر با احداث این پروژه، کاملا مخالف اند و البته دلائل شان نیز صدرصد علمی و منطقی است.
  حال لطف کرده و بفرمایند:
  برای جلوگیری از ساخت و ساز فولاد یزدیک بصورت مخفیانه! و صحیح تر، دزدکی شان! لعنة الله علیهم اجمعین فی الدنیا و الآخرة ، چه اقداماتی نموده اند؟
  ایضا جهت ابطال مجوز ایشان در این سرزمین کاملا خشک و بی آب، و گم کردن گورشان برای همیشه، چه مراحلی را طی نموده اند؟
  باسپاس از خوبان و نفرین بر بدان.
  بِئسَ مَثَلُ القومِ الّذین کَذّبوا بِایاتِ اللّهِ واللّهُ لایهدی القومَ الظالمینَ.

 2. با سلام خدمت اهل ایمان.
  کوتاه کنم مردم اشکذر به هیچ وجه کوتاه نیامده و بعون الله تا تعطیلی نهایی یزدیک پیش خواهند رفت.
  یک دعا می کنم آمین بفرمایید.
  خدایا هرکس در هر لباس و مقامی به این مردم شریف مان و خواسته های شان احترام گذاشته و همراهی می کند ( مثل: جناب شاه حسینی فرماندار محترم ) به خود و خانواده اش طول عمر پر برکت عنایت فرما.
  و هر کس در جهت مخالفت و کوتاهی در حق این ملت و خواسته های شان من جمله تعطیلی یزدیک همراهی نکرده و کارشکنی نموده و برای یزدیک ملعون بلند گو می شود خدایا مرگش را رسانده و منکوب در جهنم بفرما.
  آمین.

 3. باسلام و احترام.
  خبری خوش به نقل از روزنامه بشارت یزد و جلسه امروز شورای تامین استان در جهت صیانت از منابع آب استان، برای مردم شریف اشکذر.
  بحمدالله و به عنایت خداوند متعال، اخباری مسرت بخش از به بار نشستن زحمات پی در پی مردم شریف و مومن اشکذر در اعتراض و تقابل با توسعه صنایع آلاینده و پرآبخواه و خصوصا فولاد منفور و علیه اللعنة ” یزدیک ” در این دیار خشک و بی آب، به چشم آمده و ما خداوند منّان را بر این نعمت بزرگش سپاس می گوییم.
  بنده نبز به نوبه خودم و فقط بعنوان یک شهروندی کاملا عادی از حضور ملت بزرگوار در این عرصه تقدیر می کنم.
  إن الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم.
  صدق الله العلی العظیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code