نخستین موسسه محیط‌زیست شهرستان اشکذر آغاز به کار کرد/ پیگیری اقدامات قانونی با مخربان محیط‌زیست در حیطه فعالیت است

نخستین موسسه محیط‌زیست شهرستان اشکذر با نام موسسه «حامیان حیات پاک» آغاز به کار کرد.

به گزارش اشکذر خبر، محمدحسن طالبیان اشکذری مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره موسسه «حامیان حیات پاک» با اعلام این خبر افزود: این موسسه با توجه به گسترش بی رویه صنایع و کارخانجات در شهرستان اشکذر و مطالبات مردمی، پس از طی مراحل قانونی، به ثبت رسیده و احقاق حقوق تضییع‌شده محیط زیستی مردم این شهرستان ، در دستور کار این موسسه قرار دارد.

وی ادامه داد: موسسه حامیان حیات پاک اشکذر در قالب آموزش عمومی در جهت بالا بردن فرهنگ زیست‌محیطی، شامل مدارس، دانشگاه‌ها و دیگر اقشار تلاش می‌کند.

طالبیان تلاش در جهت حفظ محیط زیست طبیعی شهرستان و منطقه و جلوگیری از تخریب منابع طبیعی و اشاعه فرهنگ آن را از دیگر موضوعات فعالیت این موسسه ذکر کرد و افزود: پیگیری اقدامات قانونی با مخربان محیط‌زیست در صورت لزوم پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذی‌ربط و گسترش، توسعه و ارتقا سطح کیفیت طبیعت و محل زندگی در محدوده شهرستان اشکذر از دیگر موضوعات فعالیت است.

مدیرعامل و عضو هیئت‌مدیره موسسه «حامیان حیات پاک» همچنین گفت: در جلسه‌ای که با حضور اعضای این موسسه تشکیل شد الهام قادری عصر آبادی به سمت رئیس هیئت‌مدیره، علیرضا پیشداد به‌ سمت خزانه‌دار و عضو هیئت‌مدیره، حسن جعفری نسب به عنوان نائب رئیس هیئت‌مدیره، علی‌اکبر کاظمی به عنوان عضو هیئت‌مدیره، مهدی جعفری نسب و علیرضا عسکری به‌عنوان اعضای علی‌البدل هیئت‌مدیره به مدت دو سال و جمال دهقانی و امیرحسین عسکری به ترتیب به‌عنوان بازرس اصلی و علی‌البدل به مدت یک سال انتخاب شدند.

وی در پایان از تمامی شهروندان شهرستان برای همکاری و مشارکت فعال در فعالیت های این موسسه دعوت کرد و افزود: به زودی وب سایت این موسسه، راه اندازی خواهد شد و علاقه مندان می توانند هرگونه نظر، پیشنهاد، طرح و انتقاد خود را از طریق این وب سایت در میان گذارند.

شایان‌ذکر است این موسسه در تاریخ ۲۴ مرداد ۹۷ به شماره ثبت ۹۹ به شناسه ملی ۱۴۰۰۷۷۸۴۵۵۵ ثبت شد.

درباره‌ی مدیرسایت

همچنین ببینید

برگزاری جشن محله من؛ محله تو در اشکذر

به گزارش روابط عمومی موسسه حامیان حیات پاک شهرستان اشکذر؛ به همت موسسه حامیان حیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code